O lásce

4. dubna 2011 v 14:26 |  Motta
Citáty o lásce

Hledáte šťastné a zamilované citáty o lásce nebo motta s motivem lásky? Pak gratulujeme k Vašim zážitkům a jste správně v této kategorii - zde jsou nabízeny pouze takové citáty, básně a básničky, které člověka potěší v tom dobrém slova smyslu. Následující texty se využít do zamilovaných SMS zpráv pro Vašeho miláčka - ale dávejte pozor, s takovými milými texty se to nesmí přehánět a je dobré je psát opravdu pouze v případě, kdy si to Váš protějšek zaslouží a také pouze v případě, pokud máte velkou naději na to, že takovou SMS zprávu upřímně a od srdce ocení.

Láska mnohy bohužel způsobuje i mnoho bolesti a zklamání. V případě, že zrovna zažíváte období nešťastné lásky a prožitků s tím spojených, pak Vás musíme odkázat na jinou kategorii, vybírejte z našeho menu vlevo.

Petr Iljič Čajkovskij

Člověk se jen málokdy zamiluje do toho pravého partnera. Je-li s ním však přece jen spokojen, není to ani tak z lásky k němu jako spíše proto, že se mu dokázal téměř dokonale přizpůsobit.

Giordano Bruno

Život je boj o právo na lásku, která pak přináší plody. Tím hlavním je spokojenost se sebou samým.

Camillo Boito

Člověk se mnohdy zamiluje do toho, co je nikoliv krásné, ale co mu uniká, čím více se k tomu přibližuje.

Johann Wolfgang von Goethe

Každý člověk je samostatný svět. Není do něj jiné cesty než přes most lásky.

John Lennon

Říkáš, že miluješ déšť, ale když prší, jdeš se schovat, abys nezmokl. Říkáš, že miluješ slunce, ale když svítí, jdeš se raději schovat do stínu. Proto mám strach, že mi jednoho dne řekneš: Miluji Tě.

George Bernard Shaw

Existuje jediný způsob, jak si za peníze koupit lásku - a sice takový, že si koupíte psa.

Nikolaj Alexejevič Někrasov

Kolik to je radostí, když dělíš všechny dojmy své s nejdražší bytostí.

Neznámý autor

Láska je jako sněhová vločka - když si myslíš, že ji pevně držíš, tak roztaje. Láska je jako příklad z matematiky - počítáš a u výsledků zjistíš, že se někde stala chyba. Chceš se vrátit, ale nemůžeš - zvoní...

Oscar Wilde

Láska se podobá jen lásce, k ničemu jinému ji nelze přirovnat.

Neznámý autor

Myslet lze pouze rozumem, chápat lze zase pouze srdcem. Láska je pak jako vítr - není vidět, ale je hodně cítit a člověk ji musí chápat.

Guillaume Apollinaire

Ten, kdo nikdy nemiloval, může napsat velký román o lásce. Nikdy však nemůže napsat alespoň prostou, krátkou a upřímnou báseň od srdce o ní.

Robert Graves

Láska bych přirovnal k migréně srdce. Nenávist je pak dle stejné logiky migréna rozumu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama