Hospodské

4. dubna 2011 v 14:40 |  Vtipy
Hospodské vtipy

Vejde host do hospody, posadí se a objedná si: "Hospodo, jedno pivo, než to přijde." Dostane pivo, hodí ho do sebe a zavolá: "Hospodo, ještě jedno, než to přijde." Dostane další. Když ho do sebe hodí, hostinskej se ptá: "A máš čím platit?". Host: "Hmm, a už to přišlo."

Přijde chlápek do hospody a poručí si tři piva. Hospodský se podivuje, ale přinese je. Chlápek jedno po druhém vypije. Když platí, hospodský se ho ptá: "Promiňte, že jsem tak zvědavý, ale lidé si většinou objednávají piva po jednom, jen pár z nich občas dvě najednou, ale tři, to se mi jestě nestalo, můžete mi říct, proč to děláte?"

"Víte, já mám dva bratry, my jsme si velice blízcí, jsme uzavřená rodina. Jenže teď nás rozdělily pracovní povinnosti, bydlíme každý jinde. Když se občas vidíme, sedneme si do hospody a vyprávíme, co jsme dělali. A máme takovou dohodu, že když chceme jít na pivo sami, vždycky si dáme tři a vzpomeneme si na ostatní."

Hospodský je dojat takovou bratrskou láskou. Chlápek odejde. Čas od času se objeví a hospodský mu vždy rovnou natočí tři piva. Jednou přijde, sedne a poručí si dvě piva. Hospodský mu piva donese a ptá se ho: "Děje se něco? Proboha, snad se něco nestalo jednomu z vašich bratrů?"

Chlápek do sebe obrátí první pivo a říká: "Ne, jasně že ne, nic takového se nestalo. Akorát já jsem přestal pít."

Říká hostinský: "Chlapi, já jsem strašně alergický na doktory."

"A jak se ta tvá alergie projevuje?" nesměle se ptá jeden z hostů.

"Zápisy v trestním rejstříku."

Jaký je rozdíl mezi opilým hostem platícím účet v hospodě a budíkem? Žádný, oba se dají natáhnout.

K baru přijde krásná žena, opře se o pult a koketně kývne na barmana, který na ní může oči nechat. Ten se přiřítí a čím že může posloužit. Ona mu zajede oběma rukama do vousů až mu z toho naskočí husí kůže, pomalu se těmy vousy probírá a zapřede: "Vy jste majitel tohoto baru?"

"N..n..ne" vydechne barman.

Žena mu sjede rukama z vousů do vlasů, pomalu mu je cuchá a sametovým hlasem zavrní: "A kdypak se vrátí majitel?"

"N..n..nevím" koktá barman v sedmém nebi.

"Tak až se vrátí," zašeptá ta ženská zatímco mu zasouvá prostředník do pusy, aby ho mohl cucat, "tak mu vyřiďte, že na záchodě není papír."

Opilý host v hospodě se rozhodne, že už má dost a že půjde domů. Ale když se chce postavit, spadne zpět do židle. "Sakra, že bych byl tak ožralej?", povídá si. "Dám si kafe." Vypije kafe a opět se pokouší vstát. Znovu bez úspěchu. Dá ještě jedno kafe. U čtvrtého už ho to nebaví, tak si dá panáka na cestu a že se raději domů doplazí. Doplazí se ke dveřím, potichu si odemkne, převleče se, lehne do postele a spí.

Ráno ho budí žena: "Tys byl včera zase pěkně sťatej, co?"

"Jak jsi to poznala? Vždyť jsem byl potichu jako myška."

"Ráno přišel hostinský, že sis včera v hospodě zapomněl svůj invalidní vozík!"

Host dorazí do hospody a hned se hrne k výčepu, kde si poručí vodu. Kopne ji do sebe. Pak druhou a ještě třetí. Když chce, aby hostinský jestě jednou otočil vodovodním kohoutkem, ten mu podá krabičku prezervativů.

"To mi dáváte jako na co?"

"To chápejte jako pozornost podniku - aby se už nerodili další volové, jako vy!"


Setkají se dva alkoholem podroušení hosté na WC u pisoárů. Jeden močí a prdne si, jde to ven i s matrošem a jak to ucítí, tak z toho ještě začne nepříjemně zvracet, až mu to lítá ven nejen z úst ale i z nosu. Když vidí celou tu spoušť kterou způsobil, tak se nad tím ještě chudák rozpláče. Vtom mu ten druhý řekne: "Ty voe, to je dobrý! A s ušima ještě něco neumíš?"

Majitel hospody si nechal svolat personál. Ukázal jim knihu přání a stížností a říká: "Poslyšte, v knize přání a stížností není už třetí týden žádná stížnost, že vy zase hýříte na porcích?"

Matka telefonuje učitelce: "Prosím vás, nedávejte dětem úlohy z matematiky, ve kterých láhev piva stojí korunu osmdesát. Manžel pak nemohl celou noc usnout!"

V hospodě: "Proč piješ to pivo stéblem?"

"Slíbil jsem manželce, že se mé rty sklenice už ani nedotknou."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama